Rüyada Abanoz Görmek

0

Rüyada abonoz ağacı veya abonozdan yapılmış eşyalar görülmesi çok inatçı, dediğim dedik, burnunun dikine giden ve kendi bildiğini okuyan ve huysuz biri ile bir evlilik ya da iş ortaklığı yapılacağını işaret eder.

Rüyada abanozdan yapılmış bir eşya görmek, sonucu pek de iyi olmayan olaylar ile karşılaşmaya işarettir. Hayatınızda ters giden birkaç şey ile uğraşacağınız anlamına da gelir. Bazı rüya yorumcuları da abanoz görmeyi, kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Rüyada abanoz ağacı görmek, gören kişinin cinsiyetine göre de farklı yorumlanabilir. Rüyada abanoz ağacını bir erkeğin görmesi neşeli, hayat dolu, varlıklı bir kadına karşılaşacağına işarettir. Fakat rüyada abanoz ya da abanoz ağacından yapılmış bir eşyayı kadının görmesi ise, katı kalpli ve zengin bir erkekle karşılaşacağı anlamına gelir. Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası, kadın için de erkek için de evliliğe işarettir. Ancak evlenilecek kişinin huysuz ve geçimsiz biri olması muhtemeldir. Abanoz ağacı zorluk ve uğraş anlamına da gelir. Bu yüzünden, bu evliliğin çok uzun sürmeyeceğini, ayrılığın yakın bir zamanda olabileceğini işaret eder.

Rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye seyahat edeceğinize de delalet eder. Bir rivayete göre de; rüyada abanoz ağacı görmek, Hindistan’a gideceğinize veya Hindistan’da yaşamış, oranın kültürünü almış, zengin fakat inatçı bir adamla karşılaşacağınıza ve onunla bir dostluk kuracağınıza da delalet eder.

Abanoz ağacından yapılma eşyalar, yaşamınızda karşılaşacağınız ilginç gelişmeler olarak değerlendirilir. Halletmek için sizi biraz uğraştıracak bir sorun, inatçı insanlar ve zorlu bir iş anlamına gelir.

Ama rüyada görülen abanozdan yapılma bir mobilya sedefli ise, zengin bir eş ya da işe delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku