Rüyada Abluka Görmek

0

Rüyada etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek, kişinin düşmanları tarafından işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına delalet eder. Ablukaya alındığını görmek, işinizde ya da hayatınızın herhangi bir alanında sizi çekemeyen kimselerin olduğuna ve sizin işlerinizi engellemek, bozmak için uğraşacağına işarettir. Rüyada etrafındaki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek, işinde ve ticaretinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engelin kalmadığına işarettir. Ablukadan kurtulmak hem yaşadığınız sorunları halletmek hem de başarılı olmanız için önünüzde engel kalmadığına delildir. Rüyasında çok sevdiği bir kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin sizden borç para ya da maddi herhangi bir konuda yardım isteyeceğine delildir.

Rüyada düşmanı ablukaya almak, yaşamınızdaki düşmanlarınızı gözetmeye, onları kontrolünüz altında tutmaya, iş ve fikirde sebat göstermeye, nefis ve şeytanla sürekli ve bilinçli mücadeleye, muhasara müşrikler üzerine galip gelmeye, düşmanlarınızı yenmeye, kendinizi güçlü hissedip kendinizden emin olmaya işarettir. Başka bir yoruma göre de: Rüyada düşman tarafından kuşatılmak, sindirim rahatsızlığına ve kabızlık çekmeye de delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Kuşatma.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku