Rüyada Açlık Görmek

0

Rüyada aç bir insan görmek, kişinin rızkının bol, bereketinin çok olacağına işaret eder. Rüyada aç bir kişiyi doyurduğunu görmek, kişinin beklemediği bir anda, beklemediği bir yerden büyük bir fayda göreceğine delalet eder. Rüyada aç bir insanı sofrasına alıp onunla yemek yediğini görmek, uzak bir yerlerden hayırlı bir haber alacağına delalet eder.

Rüyasında acıktığını gören kimsenin, hayattan çeşitli istek ve beklentileri var demektir. Fakat kişinin bunlara ulaşması çok zorlu bir süreç olacaktır. Rüyasında çok acıkan ve yemek yiyen, açlığını gideren kişi, zamanla sorunlarının üstesinden gelebilecek, yaşamındaki eksiklikleri toparlayabilecektir. Bekar olanlar için rüyada açlık görmek, aşk hayatında yaşanan hayal kırıklıkları, mutsuzlukları ve karşılıklı ifade etmekle birlikte iyi bir aşk hayatını aramayı da işaret eder. Rüyada ayak üstü açlığını gideren kimse, kısa süreli bir aşk macerasında bulunacak demektir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku