Rüyada Acuze Görmek

0

Rüyada acuze -çirkin ve ihtiyar bir kadın- görmek, evlilik hayatınızda eşinizle sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder. Aynı zamanda, bu aralar işlerinizin bir türlü yoluna girmeyeceğine, işlerinizde bir süre terslikler yaşayacağınıza üzüntülü anlar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada çirkin, acuze tabir diye edilen yaşlı bir kadın görmek, uzun ömre ya da ömrünüzü uzattığınıza da işarettir. Acuze kadından bir masal dinlediğini gören bir kadın ise; ise kocası ile aralarında küçük bir ağız kavgası edeceğine işaret eder. Acuze kadından masal dinleyen kadın, eşiyle sorun yaşayacak ama bunu daha sonra tatlıya bağlayabilecektir. Rüyada çirkin acuze diye tabir edilen yaşlı bir kadından masal dinlediğini gören bir erkek ise, iş yerinde kendisininden üst birinden azar işitecek demektir. Acuzeden masal dinleyen bir öğrenci ise, öğretmeninden azar işiteceğine delalet eder. Rüyada acuze kadının kendisine bazı nasihatlerde bulunduğunu görmek ise, evlilik yaşamınızda, iş hayatınızda ya da okul hayatınızda her şeyin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku