Rüyada Ad Görmek

0

Rüyada kendi ismiyle çağrıldığını görmek, insanlar arasında iyi bilinmeye işarettir. Rüyada kötü nam yapmış bir isimle anılmak, kusurlu hal ve davranışlara işaret eder. Rüyada iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek ise iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya delalet eder.

Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır. Örneğin; Sevinç adını duyarsa, mutlu olacak bir gelişme yaşayacak demektir.

Rüyada adının başka bir isimle değiştiğini gören, yeni bir hayata başlar ve mutlu olur. Rüyada adını değişmiş olarak gören, hayatında önemli kararlar alır ve yeni düzen kurar. Kendisinin başka bir adla çağrıldığını görmek, eğer çağrılan ad kötü bir ad ise, başına kötü bir iş geleceğine delalet eder. Rüyada iyi bir ad ile çağrılıyor ise, delalet ettiği manaya göre bir başarılı olacağına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku