Rüyada Ada Tavşanı Görmek

0

Rüyada evcil olan bir ada tavşanı görmek, saliha bir eşe işaret ederken yabani olan ada tavşanı, kötü huylu zevceye delalet eder.

Zevceye delalet eder. Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına, siyah ve çirkin tavşan kötü huylu kadına, sahip olduğu tavşanın ölmesi çocuklardan gelecek sıkıntıya, tavşan kesmek eşinden ayrılmaya, tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek halkın hoş iyiyi görmediği bir kadınla arkadaşlığa, tavşanı tutmak ya da avlamak evlenmeye delalet eder.

Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra işarettir. Tavşanı avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını; satmak, satın almak veya pişirip yemek hafif bir hastalıkla yorumlanır.

Rüyada hızlı koşan bir tavşan görmek, gizlenmesi lazım olan bir sırra yorumlanır. Tavşan avlamak, endişe ve şüphe içinde bir zamanın yaşayacağınıza işarettir. Rüyada yavşan satmak, satın almak veya yemek sağlık durumunun hafif bir hastalıkla yorumlanır.

İş hayatında büyük başarı elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda mutluluklar peşinizi bırakmayacak.

Sevimli, neşeli, candan, zeki, korkak bir arkadaştır.

Tavşan sevimli, neşeli, candan fakat pekte cesareti olmayan bir tanıdıktır. Tavşan görenin böyle bir ahbabı olur. Tavşanı seven, okşayan, böyle birine yardım eder.

Ayrıca Bakınız; Tavşan

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku