Rüyada Ağıl Görmek

0

Rüyada koyun, keçi, kuzu ve oğlak gibi hayvanları topluca bir yerde görmek nimet, mal, ganimet, sevinç ve güzel geçimle; ağıl görmek işleri idare etmeye yahut bir memuriyete tayin edilmeye de delalet eder.

Rüyada ağıl görmek bolluk ve bereketle yorumlanır. Rüyasında sürülerini ağıla götürdüğünü görmek, kazancının helal olduğuna ve bunlardan aile halkının faydalandığına delalet eder. Sürüyü ağıldan çıkarmak, o yıl hasadın bol ve bereketli olacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen koyun ve keçi ağılı, rızıklara ticaret ve menfaate işaret eder. Bazen de rüya mahzen ve kasabada mali muhafazaya, bazen de rüya sahibinin ailesini, hizmetçisinin topladığı evine yahut ticaret kastettiği sokağına ya da hayır ve menfaat umduğu tarlasına işaret eder. Rüyada ağıl görmek, rüya sahibinin mesleğinde terfi etmesiyle yorumlanır. Böyle bir rüya gören kadınların da eşleriyle olan ilişkilerinin düzelmesine, genç kızların ise muratlarına ermesine işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku