Rüyada Ağız Kavgası Görmek

0

Rüyada ağız kavgası yapmak, dünya işlerinden bir iş için biri ile kavga ettiğini gören, geçim için gayret eder. Bu kavgada yenilen istediğini elde edemez, başarısız olur. Eğer bu kavga ahiret meseleleri için ise, o takdirde yenilen üstün gelmiş olur. Allahu Teala’nın ululuğu hususunda biriyle ağız kavgası yaptığını gören, zarar görür.

Rüyada bir kimse ile ağız kavgası yaptığını görmek de bazılarının rivayetine göre, şiddetli bir şekilde öfkeye kapılmaktır. Rüyada bilinmeyen, belli olmayan bir iş için kavga ettiğini gören, şeriata ve kitaba aykırı hareket etmiş olur. Kadınlar ve küçük çocuklar ile ağız kavgası etmek iyi değildir. Bir tek küçük çocukla kavga ettiğini gören, düşmanına üstün olur. Bir devlet başkanı ile ağız kavgası yaptığını gören, malından zarar görür ve şiddetli bir musibete uğrar. Bir rivayete göre de ağız kavgası yapmak; ölüme kadar gider.

Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku