Rüyada Ahiret Görmek

0

Rüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, o kimsenin tüm çabalarının ve emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak ise mal, mülk bazen de can kaybına işarettir.

Rüyada ahirete gitmek, uzun ve faydalı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve huzura, refaha kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, bazen de can kaybına işarettir. Kendini ahirette görmek, dileklerinizin gerçekleşmesi, uğruna harcadığınız gayretlere rağmen bunların ancak bir kısmını elde edeceğinize işarettir. Ahirette kovulmak, mal kaybına ve sefalete işarettir. Ahireti seyretmek, ailece mutlu bir yaşam sürmeye yorumlanır.

Rüyada ahirette bulunduğunu ve günahlarından dolayı hesap verdiğini görmek, ecelinin yaklaştığına, tövbe etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada ahireti görmek, ailece iyi bir hayat sürüleceğine, ahirette bulunmak, büyük bir iyiliğe kavuşulacağına, ahiretten kovulmak, mal kaybına ve sefalete düşüleceğine işarettir.

Ahiret kelimesi genel anlamda olduğu için; Ayrıca bakınız; kıyamet, sırat, mizan, cennet ve cehennem.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku