Rüyada Ajan Görmek

0

Rüyada bir hükümet hesabına veya bir şirkete casusluk ettiğini görmek, yakında çok karışık bir ise katılacağına; bir casus şebekesine yakalandığını görmek, işlerine rakip olacak bir takım kişilerin onun peşinde olduklarına işarettir. Rüyada bir memleket hesabına casusluk eden bir kimse ile karşılaştığınızı görmek, bulunduğunuz işte, tüccar iseniz ticaretinizde, ev kadını iseniz eviniz veya mahallenizde, öğrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduğuna işaret eder.

Bir casusla dostluk kurduğunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düsündüğünüze, sizin bir memleket hesabına casusluk yaptığınızı görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, meslek veya yer değiştirdiğinize delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada casusluk etmek, anlaşılmaması için muğlak (belirsiz) ve müphem(dolambaçlı) söz söylemeye yahut şerli işleri hayırlı işlere tercih etmeye işarettir. Bir başka rivayete göre ise; rüyada yabancı bir devlet hesabına çalıştığınızı görmek, gizli sırlarınızın açığa vurulacağına; bir başkasının casuslukla suçlanıp tutuklandığını görmek, başkalarının sırlarını öğreneceğinize delalet eder. Bir ajanın sizinle dost olduğunu görmeniz, evinizin içinde size ihanet eden bir kimsenin varlığına işarettir.

Ayrıca Bakınız; Casus.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku