Rüyada Akıncı Görmek

0

Rüyada bir akıncı görmek, eski devirlerin o azametli günlerini düşünüp, hayal ettiğine, bu hayalle de işlerinde aynı atılganlığı gösterip başarılı olacağına işarettir. Rüyasında akıncılara ait menkıbeleri hatırlayarak, onlara ait şiirleri, kahramanlıkları yansıtan hikayeleri okuduğunu görmek, çocuklarını aynı cesaret duygusu ile yetiştirmeye çalıştığına ve onlara hakiki vatan sevgisinin ne demek olduğunu aşılamaya gayret gösterdiğine delalet eder. Akıncı siz iseniz, zor bir olay karşında cesurca davranıp, o işten başarıyla çıkacağınızı delalet eder. Akıncı çok yakın bir tanıdığınız ise, size zor bir zamanda maddi manevi destek çıkacak bir yakınınız, dostunuz olduğuna işaret eder.

Rüyada akıncı görmek aynı zamanda gurbet diyarda iseniz memleket özleminizi işaret eder. Rüyada akıncı görmek genele olarak memleket sevgisi ve hasreti olarak yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku