Rüyada Aktör Görmek

0

Rüyada aktör görmek; dünya hayatını önemsememeye, işleri oyun ve oyalanma olarak görmeye delalet eder.

Rüyada film veya tiyatro aktörü görmek, kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada film veya tiyatro aktörü görmek mutluluk habercisidir, kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir. Rüya sahibi birine aşıksa, aşık olduğu kimseyle mutlu bir beraberliğinin olacağını delalet eder. Eğer rüyada gördüğünüz aktör ya da aktris yaşamıyorsa, o zaman bir takım zorluklarla karşılaşacaksınız anlamına gelir. Aktris görmek, maddi kayba uğrayacağınızı gösterir.

Rüyada aktör veya aktris görmek mutluluğun habercisidir. Aşık olduğunuz kişiyle mutlu bir beraberliğiniz olacağını gösterir.

Rüyasında aktörlük yapan bir kişi, isteyerek ya da istemeyerek bazı şeyleri gizleyecek, birilerini aldatacak demektir.

Bir tiyatroda rol yapan bir aktör görmek, yaptığınız işlerde sizi aldatanlar olduğuna işarettir. Bir aktörle konuşup dost olmak, hile ile sizden menfaat temin etmeye çalışan bir kimse ile arkadaş olacağınıza delalet eder. Kendinizi aktör olarak bir tiyatro sahnesine çıktığınızı görmeniz, haberiniz olmadan hileli bir işe karıştırılmış olduğunuza yorumlanır.

Rüyada aktör görmek, iyiye, güvenebileceğiniz dostlarınızın olmasına işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku