Rüyada Bacı Görmek

0

Rüyada bacı görmek demek sıkıntılarınızı derdinizi paylaşacağınız biriyle tanışacağınız anlamına gelir. Bacı demek yöresel bir değiş olduğu gibi adından da anlayacağımız üzre saflık temizlik ve doğallığın birlikteliğinde bir kız kardeş kabullenme demektir.

Çok mutlu bir hayatınız olacak. şansınızda açık olacak.Rüyada kız kardeşini görmek, malına ve dünyalığına ortak olan kimseye işaret eder. Bazen rüyada kız kardeş görmek, sevindirici bir haber almaya işarettir.Kardeşi olmayan birinin rüyada kardeşi olduğunu görmesi, müjdeye işarettir.

Kız kardeş kişinin kendisinden şefkat ve ilgi bekleyen bir yakınına yahut kardeşi varsa onun durumuna delalet eder.

Rüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.

İyi ve sevindirici haberdir.

Rüyada kardes görmek, aile içinde aile fertlerinin birbirlerine karşı olan bagliliklarini ifade eder. Rüyasında öz kardeşini gören kimse iyi haber alır ve sevinir. Ancak kardeş rüyasındaki her şey birlikte yorumlanmalıdır. Bazen kardeş rüyaları bambaşka anlamlara gelebilir.

Ayrıca Bakınız; Kardeş.

Rüyanız hayrolsun!

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku