Rüyada Çelik Görmek

0

Rüyada çelik eşyalar görmek iyiye yorulur. Çelik cesurluk, atılganlık ve kendine güven olarak yorumlanır. Parlak çelik görmek iç huzurunuzun olduğunu ve sağlığınızın iyi olduğunu anlatır.
Çelikten yapılmış eşyalar cesaret, atılganlık, güven olarak yorumlanır. Ayrıca çelik, sadık dost anlamına da gelir.
Çelik görmek, kuvvete delalet eder. Bu çelik, sevmediği ve kendisine düşmanlığıyla tanınmış birininse, düşmanının kuvvet bulacağına delildir. Çelik kendi elinde ise, rüya sahibi kuvvetlenecek demektir. Çelik, demirin halisi olduğu için rüyada demir veya çelik görmek ayni sekilde tabir olunur. Ibni Sirin’e demir ve çeliğin tabiri için sorulduğunda, “işlenmiş demirin hizmete, işlenmemisi ise, uzun ömre delalet eder” cevabini vermiştir. Rüyasında demir madeni kazdığını veya ocaktan demir çikardigini gören, zahmete katlanır. Demir erittiğini gören, halkin aleyhinde kötü sözler söyler. Rüyasında bir yerde topluca demir bulan kimse, dünya malından bir çok seyler elde eder. Elinde bir demir oldugunu ve bunun yumuşadığını gören, geniş ve bereketli bir rizka sahip olur. Demir dövdügünü gören, ise yarar bir alet yapar. Bir baska rivayete görede: Çelik görmek, kuvvete isarettir.
Rüyada çelikten yapılmış eşyalar görmek iyidir. Çelik cesaret, atılganlık, güven olarak yorumlanır. Parlak çelik iç huzuru ve sağlığı temsil eder.
Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku