Rüyada Uçak Görmek

0

Rüyada uçak görmek; yolculuğa, işinin ehli olan için makam ve rütbenin yükselmesine, diğerleri için madden ilerlemeye ya da mektup almaya delalet eder.

Rüyada havalanan bir uçakta olduğunu gören kimse ise; isteyerek hayatında değişiklik yapacak demektir. Rüyada uçak; yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır.
Şans kapınız açılacak, sıra dışı deneyimlere tanıklık edeceksiniz, yakın arkadaşlarınız yahut akrabalarınız tarafından küçük sürprizlerle mutlu edileceksiniz.

Rüyada bir uçak yaptığını gören kimse; işlerin de başarıyı garantilemiş, kendi çalışması ve gayreti ile kimsenin yardımı olmadan büyük bir mevkie çıkar ve halk arasında ünlenir. Rüyada bir uçak sattığını gören kimse; bu başarıyı kaybeder.

Bazı yorumculara göre uçağa binmek; kendini tehlikeye koymak, uçaktan inmek ise tehlikeden kurtulmakla tabir olunur. Uçakla havada türlü oyunlar yaptığını gören; tehlikelere karşı cesur olur. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen uçak, makam ve rütbeye işarettir. Rüyada uçağın düştüğünü veya parçalandığını gören kimse; bir musibet ve belaya maruz kalır.

Rüyada uçak görmek; yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak v.b. şekillerde yorumlanır. Rüyasında bir uçağa bindiğini gören kimsenin hayatında önemlice değişiklikler olacaktır. Havalananan uçakta olduğunu gören, isteyerek yaşantısını değiştirecektir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku