Rüyada Uğraşmak Görmek

0

Rüyada biri ile uğraştığını görmek; görülen cinslere göre değişen tabirlere uğrar. Adam, hayvan, cin ve şeytan gibi şeyler arasında olursa hücum eden üstün gelir. Yani bir hayvan veya cinle uğraştığını gören, eğer kendisi saldırmışsa düşmanına üstün gelir. Bu uğraşı iki adam arasında ise, saldıran yeniktir. Rüyada bir adamın üzerine hücum ettiğini gören düşmanına yenik düşer. Rüyada bilgi sahibi olmadığı bir işle uğraştığını gören kimse; gerçek hayatında sahip olduğu mesleğinde ehlileşir, yükselir.

Uğraşmak kelimesinin rüya tabiri oldukça kısa anlatılmıştır. Böyle bir durumda rüyanızı iyice bir düşünüp rüyanızdaki diğer nesne ve eylemlerin ne olduğunu tespit etmeniz gerekmektedir. Diğer nesneleri tespit ettikten sonra sitemizde arama kısmını kullanarak onların anlamlarına bakabilir dolayısıyla rüyanızı daha bütüncül ve anlamlı bir şekilde yorumlayabilirsiniz.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku