Rüyada Un Eleyici Görmek

0

Rüyada un eleyiciyi görmek; hak ile batıl arasını ayıran hakime işarettir. Rüyada un eleyici gören kimse, geçirilen stresli, sıkıntılı günlere delalet eder. İradenizin zayıfladığı; inandığınızdan, inancınızdan emin olamadığınızı, algılamakta güçlük çektiğiniz şeyler olduğunuz ve bu sebepten kafanızın karıştığını, din ve inanç hakkında konuştuğunuz yahut dinlediğiniz her hangi bir kimsenin fikirlerinize ve düşüncelerinize kolaylıkla müdahale edip, değiştirebileceğini işaret eder.

Un Eleyici kelimesinin rüya tabiri oldukça kısa anlatılmıştır. Böyle bir durumda rüyanızı iyice bir düşünüp rüyanızdaki diğer nesne ve eylemlerin ne olduğunu tespit etmeniz gerekmektedir. Diğer nesneleri tespit ettikten sonra sitemizde arama kısmını kullanarak onların anlamlarına bakabilir dolayısıyla rüyanızı daha bütüncül ve anlamlı bir şekilde yorumlayabilirsiniz.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku