Rüyada Üstübeç Görmek

0

Rüyada üstübeç görmek; kötü söze, kıskançlık ve hasete, hakkınızda bazı dedikodular yapıldığına veyahut iftira atıldığına, yoksulluğa ve sonunda büyük bir sıkıntıya düşeceğinize işarettir.

Bazılarına göre; üstübeç görmek, evinizde bazı yerlerin tamir edilmesi gerektiğinden bu yüzden biraz yorgun olacağınıza ve sağlığınıza zararlı olmaması için dikkat etmeniz gerekeceğine işarettir. Ufak tefek üzüntülere, küçük şeyleri abartarak kendi iç huzuruna engel olmaya delalet eder.

Üstübeç kelimesinin rüya tabiri oldukça kısa anlatılmıştır. Böyle bir durumda rüyanızı iyice bir düşünüp rüyanızdaki diğer nesne ve eylemlerin ne olduğunu tespit etmeniz gerekmektedir. Diğer nesneleri tespit ettikten sonra sitemizde arama kısmını kullanarak onların anlamlarına bakabilir dolayısıyla rüyanızı daha bütüncül ve anlamlı bir şekilde yorumlayabilirsiniz.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku