Rüyada Üzüm Çubuğu Asma Görmek

0

Rüyada üzüm çubuğu diktiğini görmek, diken ve yetiştiren için en büyük bir şereftir. Bir rivayete göre, üzüm çubuğu görmek, zengin ve asil kadınla yorumlanır. Rüyada bir kimsenin budanmış bir asma dalını satın aldığını görmesi, bir kadınla evlenerek onun malından faydalanacağına işarettir. Asmasında asılı sarkmış üzüm görmek bakire bir genç kıza yorumlanır. Kış gününde üzerinde üzüm salkımları ile bir asma görmek, malı elinden gitmiş fakat yine de çok zengin sanılan bir kadına delalet eder. O üzümden bir tane koparmak, malının bir kısmını elde edecek olan dul bir kadına yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen üzüm çubuğu onu eken kimse için izzet ve şereftir.Asma ağacı zengin kadınla tabir edilir.Rüyada asmanın kesilmiş dal ve budaklarından bir şeyler aldığını gören kimsenin, şerefli bir kadından mal eline geçer.Ağacında asılmış ve sarkmış üzüm, saygıdeğer bir kadındır. Bazı tabirciler, cömert bir adamdır, dediler. Bir kimsenin rüyada bir asma ağacının kış gününde üzerinde üzümler bulunduğunu görmesi malı gitmiş olduğu halde onun zengin zannettiği bir kadınla tabir edilir. Eğer o üzümlerden bir şey kopardıysa kifayet sarfederek ondan halas olur.

Rüyada asma ağacını yaprağıyla beraber gören kimse, din yoluyla bir kavimden fayda görür. Bekar kimse için asma ağacı görmek, hayra delildir. Asma ağacının çardağı, hizmetli, zengin ve güzel bir kadına işarettir. Üzüm bahçesi görmek de yine böyledir. Bir kimse rüyada başında asma ağacı bittiğini görse, o kimsenin başında yara ve çıban çıkar.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku