Rüyada Vasiyetname Görmek

0

Rüyada vasiyetname görmek, kısmetle ilgili haberdir.

Rüyada vasiyetnamenizi yazdığınızı veya bir yakınınıza vasiyette bulunduğunuzu görmek, daha çok yıllar sağlık ve mutluluk içinde yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada bir kimseye emanet olarak vasiyet bırakmanız, dostlarınız tarafından iyilikle anıldığınıza, yardım göreceğinize, işlerinizde sorun yaşamayacağınıza, her işinizde size yardım edecek kişilerin bulunacağına delalet eder. Rüyada mühürlü vasiyet vermek, rüyada bir vasiyeti mühürlediğinizi veya mühürlü bir belgeyi vasiyet olarak vermek size yapılan bir vaadin mutlaka yerine getirileceğine; yahut sizin başkasına verdiğiniz bir sözü yapmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada mühürlü vasiyet görmek, söz sahibi olmaya delalet eder. Rüyasında kendisine bir mühürlü vasiyet verildiğini ve bununla bir vaadin yerine getirilmek istendiğini görmek, o kişinin bir memuriyete geçeceğine delalet eder. Eğer tüccarsa malanın artmasına, bekarsa evlenmesine işarettir. Rüyasında mühürlü vasiyetin kaybolduğunu görmek, işlerinde zorluk çekeceğine delalet eder. Mühürlü vasiyetin cebinde olduğu halde onu kaybettiğini sanarak arayan kimse, büyük bir derde uğrar fakat sonunda kurtulur. Rüyada mühürlü vasiyetinin yırtılıp düştüğünü görenin itibari kalmaz, dostları onu terk eder. Rüyasında çamurlu bir vasiyetname görmek , o kişinin şeref ve itibarının artacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen mühürlü vasiyet, zevce ve çocuktur. Hanımı hamile olan bir kimse rüyada altından bir mühürle damgalanmış bir vasiyet görse, erkek bir çocuğu olur.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku