Rüyada Yaba Görmek

0

Rüyada yaba giydiğinizi görmek; bazı içsel sıkıntılarınızın olduğuna, canınızı sıkan olaylar yaşayacağınıza, işlerinizin yönetiminde dikkatli olmanız gerektiğine uyarıdır.

Rüyada yaba görmek; büyük bir sıkıntı içine düşeceğinize, zorluk ve meşakkate, rızık kazanmada çekilen sıkıntılara delalet eder. Yaba giymek; bu günlerde işlerinizde yaşayacağınız sıkıntıya, musibet ve belaya, rüyada giyilen yaba size yakışmıyorsa; o zaman bu rüya fakirlik ve zillettir.

Rüyada parlak bir yaba görmek; işlerinizde kazanacağınız başarıya, talihinizin açık olacağına, rızkınızın artacağına, huzura ereceğinize delalet eder.

Rüyada iki kişi bir yaba altında bulunmanız; bir arkadaşınız veya bir yakınınızdan göreceğiniz yardıma, sıkıntılarınızı paylaşarak azaltacağınıza refaha ereceğinize delalet eder.

Rüyada giydiğiniz yabayı parçaladığınızı görmeniz; kendi gayretinizle zorlukların üstesinden geleceğinize, işlerinizde ve çalışmalarınızda başarılı olacağınıza, üstleriniz tarafından takdir alacağınıza delalet eder.

Rüyada yaba çıkardığını görmek; yolunda gitmeyen, sıkıntılı işlerinizden kısa zamanda kurtulup, ferahlığa kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada yün yaba görmek; menfaate, helal mala işaret eder.

Rüyada pamuk yaba görmek; izzet, yücelik ve rütbedir.

Rüyada bekar bir erkeğin yaba giydiğini görmek, hanım ve kadın hizmetçiye, evliliğe işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku