Rüyada Yaban Arısı Görmek

0

Rüyada Yaban Arısı görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada yaban arısı öbek halinde görmek; gizli bir sırrınızın açığa çıkacağına ve zor durumda kalacağınıza işarettir. Yaban arısı öbeğinin size doğru uçtuğunu görmek; bir takım arkadaşlarınızdan zarar göreceğinize, arı öbeğininin sizi sardığını ve zarar vermediğini görmeniz; akrabalarınızın sizin aleyhinizde toplanmasına fakat size zarar veremeyeceklerine işarettir.

Rüyada bir yaban arısı tarafından sokulursanız, elinizden herhangi bir malınızın çıkacağına, arıların hücumundan dolayı öldüğünü görmek o memleketten çıkıp gideceğinize, arının sizi sokması ve acı duymamanız halinde; zorluk ve büyük mücadele ile helal mal kazanacağınıza; yaban arılarının başınızın üzerinde dönüp durması sizin kin ve nefrete bürüneceğiniz, dikkatli olmanız gerektiği anlamındadır.

Rüyada Yaban Arısı görmek; bir takım iftiralarla karşılaşacağınıza işaret eder. Rüyada görülen yaban arılarından kurtulmaya çalışmanız; çevrenizde size zarar vermek isteyen insanların olduğunu ve bunlardan uzaklaşacağınıza, refaha ereceğinize işarettir.

Rüyada Yaban Arısı kovanı görmeniz; bu günlerde sizi çekemeyen kimselerin dedikodularını duyacağınıza, üzüleceğinize, haksız yere sıkıntı yaşayacağınıza, kovanı yere düşürmeniz ise; bu sıkıntılarınızdan kısa zamanda kurtulacağınıza, ferahlayıp mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku