Rüyada Yabani Sığır Görmek

0

Rüyada yabani sığır görmek; bu günlerde biraz sıkıntılı hayat yaşayacağınıza, verdiğiniz emeklerin karşılığını zorluklar yaşayarak alacaksınız demektir.

Rüyada yabani sığır eti yemek; kazancınıza hile katacağınıza bu yolla rızkınızı kazanacağınıza, çok para kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada yabani bir sığırı ağaçta görmek yahut ısırması çok günah işlediğine, sığırın eve girip kendisini boynuzladığını görmek zarar ve ziyana uğramaya, ehli ve akrabası arasında güven içinde olmamaya. Yabani sığırın eti ve sütü, malınıza gelecek zarara ve devlet ile olan işlerinizin bozulacağına, dince çirkinliğe ve hastalanmaya, sığırın iç yağı pahalılığa, kıtlık ve malda zarara, derisi mal kaybına. Yabani sığır çok verimsiz ve çorak araziye de delalet eder.

Rüyada semiz bir sığıra bindiğini görmek; zenginliğe, zayıfına binmek yoksulluğa; Yabani sığıra binmek bazen evlenmeye yahut hanımının vefat etmesine.

Rüyada sağlıklı bir yabani sığır, varlığın ve zenginliğin işaretidir. Zayıf yabani bir sığır gördüyseniz, yanlış tutumunuzdan dolayı hayat boyu ağır şekilde çalışacağınız anlamına gelir.

Rüyada besili yabani bir sığır görmek, bolluktur.

Rüyada yabani bir sığır görmek, mal ile yorumlanır. Yabani sığırı kesip etini dağıttığınızı görmek, hayırlı bir işe gireceğinizi, kısmetinizin açılacağına, yabani sığırın sütünü sağdığınızı görmek, başka birinden helal mal edinmeye işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
Rüyada görülen yabani sığırlar sendere işarettir. Siyah ve sarı yabani sığır, sevinç, bolluk ve ucuzluk olan senedir. Yabani sığırın başındaki beyazlık senenin başındaki şiddete, belindeki alacalık, senenin ortasındaki şiddete, kalçasındaki alacalıksa senenin sonundaki şiddet ve zahmete işarettir.

Rüyada yabani semiz sığırlar; ucuzluk ve bolluk senelere, zayıf ve zebun sığırlar, kıtlık senelere işarettir. Rüyada yabani sığır eti yediğini görmek, senedeki helal malın ifadesidir.

Denilmiştir ki, yabani sığır, yüksekliğe, mala, şerefe, ucuzluk ve bolluğa işarettir. Görülen yabani sığır, yağlı ve semiz olursa, takva sahibi bir kadına işarettir. Yabani sığır boynuzlu ise, kocasını men eden ve ona buğz eden bir kadına işarettir. Eğer sığırdan süt sağılıyorsa, menfaatli, hayırlı bir kadına işarettir. Yabani sığırı sağmak istese, fakat boynuzuyla onu men etse, kocasından nefret eden cerbezeli bir kadına işarettir. Başka birisinin o sığırı sağdığını, fakat onu men etmediğini görse: sağan kimse rüyayı görenin hanımına hainlik eder.

Rüyada yabani sığırın karın ve işkembesi o sene içerisinde kıymeti olmayan mal ve rızka ve bolluğa işarettir.

Rüyada yabani sığırı görmek; çok ibadet eden ve ehil sünnetten ayrılmış bulunan lider bir kimseye işarettir. Rüyada kendi başını yabani sığır başı olduğunu gören kimse, reislik ganimet ve yabancı olan bir takım insanlara amir olur.

Bir kimsenin rüyada yabani sığır görmesi, çok ibadet eden fakat ehl-i sünnetten ayrılmış bulunan lider bir adama delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku