Rüyada Yağ Tulumu Görmek

0

Rüyada yağ tulumu görmek; helal mal elde edeceğinize ve zengin olacağınıza, içine yağ konan deri tulum görmek; insanların mallarını iyi ve kötü günlerinde hayır işleri için harcayan kimseye delalet eder.

Rüyada yağ tulumunuzun olduğunu veya bir kimsenin size yağ tulumu verdiğini görmeniz; emin bir kişi ile dost olacağınıza, ondan derinin büyüklüğü oranında fayda sağlayacağınıza, işlerinizin kolaylaşacağına delalet eder.

Rüyada eski ve kirli bir yağ tulumunuzun olduğunu görmeniz; hiç beklemediğiniz kişilerden kötülük göreceğinize, üzüleceğinize, sıkıntıya düşeceğinize delalet eder.

Rüyada yağ tulumunu kaybettiğinizi veya yırttığınızı görmeniz; yeni bir kişi ile karşılaşıp, arkadaş olacağınıza, yeni bir tulumunuzun olduğunu görmeniz; yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada yağ tulumunuzda bir delik olduğunu veya yağ sızdığını görmeniz; planladığınız bir yolculukta veya çıktığınız bir yolculukta zarar göreceğinize delalet eder.

İnsanlara ilim ve takva ile emredip, kendisi tersini yapan kimseye delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Tulum.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku