Rüyada Yağlayıcı Görmek

0

c Rüyada çeşitli aletler yağladığını görmek; faydalı işlere girişeceğinize, bu işlerden kendi emeğinizle gerçekleşeceğine, sizin için karlı yatırımlar olacağına delalet eder.

Rüyada çalışan bir yağlayıcıyı görmek; feraha, sevince, ilim ve hikmete, rızkın artacağına ve menfaate delalet eder.

Rüyada dürüst ve çalışkan bir kimseyi yağlayıcı olarak görmeniz; alın teriyle hayatını sürdüren şerefli bir kimseye, Yağlayıcı olduğunu görmek rüşdünü ispat etmeye, kendi kendine yetecek duruma gelmeye, işinde haylaz ve ona ihanet eden mahrum ve mahkum kimseye delalet eder.

Rüyada kişi kendini yağlayıcı olarak görürse, başkalarının yardımı ile hayatta ilerleyecektir.Rüyada bir iş yerinde çalısan yağlayıcı görmek, elinize az miktarda para geçeceğine delildir, yağlayıcı yanında bulunup onunla birlikte çalıştığınızı görmeniz, beklemediğiniz müjdeli bir haber alarak sevineceğinize işarettir.

Rüyada görülen yağlayıcı, gizli iş işleyen, fayda ve mazereti dokunmayan münafıkça ve riyakarca muamelede bulunan arabulucu, ifsat edici ve yaltaklık yapan bir kimsedir. Yağcıyı görmek, yaltaklığa, güler yüzlülüğe, güzel söz söylemeye, sözünden dönmeye işarettir. Bu rüya, bazen de izzete ve galip gelmeye işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku