Rüyada Yakı Görmek

0

Rüyada koluna yakı yaktığını görmek; insana bütün işlerinde yardım eden akraba, oda, ortak, memur, hizmetçilerle yorumlanır.

Rüyada ayak veya bacağına yakı yaktığını görmek; ayak, bacak ve baldırına yakı yaktığını görmesi, mal, maişet, meslek ve kuvvete, insanın ömrü ve geçimi ile de tâbir olunur.

Rüyada sırtına yakı yaktığını görmek; başkalarına yardımcı olan ya da kendisinden yardım beklenen kimseye işaret eder. Rüyada bir sevdiğinizin sırtına yakı yaktığınızı görmeniz sevdiğiniz kimseyle aranızın açılacağına, düşmanın sırtına yakı yaktığınızı görmeniz düşmanın kötülüğünden korunmaya ve emin olmaya işaret eder.

Rüyada yakı görmek; ortaklık düşünen kimse için hayra, diğerleri için üzüntüye, hasta için ölüme delalet eder.

Rüyada yakı görmek sağlık durumunun sarsılmış olduğuna ve daha dikkatli davranmak gereğine işarettir. Bazılarına göre; rüyada ağrıyan bir tarafınıza yakı yaktığını görmek, aksayan bir işinizi düzeltecek bazı tedbirler aldığınıza, yahut evinizde devam eden geçimsizliği kökünden hallederek rahatladığınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yakı otu, ortak olmayı arzu eden kimse için hayırlıdır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku