Rüyada Yalabık Görmek

0

Rüyada yalabık taşlar görmek; rüyada değerli yalabık taşlar ve süs eşyaları görmeniz, gösteriş düşkünü, mağrur ve niteliksiz kadına, yalabık süs eşyaları takmak, kadın için sevinç ve refaha, yalabık süs eşyaları erkek için mağrur, niteliksiz bir kadınla evlenmeye, işlerinizde çalışmanız sonucu yükseleceğinize, takdir alacağınıza delalet eder.

Rüyada yalabık(Parıltılı,Işıltılı) ayakkabı görmeniz; Zenginlik ve servet demektir.Yeni parlak bir ayakkabı almak veya ayakkabısını kaybetmek, kötü günlerin belirtisidir. Ayakkabı çıkarmak çok yakında zorluklardan kurtulmayı anlatır.

Rüyada Yalabık(Parıltılı, Işıltılı) çiçekler görmeniz; Renk renk açmış pırıltılı çiçekleri görmek, mal ve dünya nimetlerine ve rızka işarettir. Kişinin rüyada parlak çiçek görmesi, lezzetli şeye ve hayra delâlet eder. Bekâr adamın rüyada başında parlak çiçek olduğunu görmesi, onun evleneceğine işarettir. Rüyada renkleri değişik pırıltılı, ışıltılı olan çiçekleri görmek: Dünya ve dünyanın içindekilere, taze ve hoş şeylere delâlet eder.

Ayrıca Bakınız; Işıltı.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku