Rüyada Yanardağ Görmek

0

Rüyada yanardağın patladığını görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine yorumlanır. Bu rüya orta yaşlı biri için, gönülsüz olarak çevresinin değişeceğine işaret eder. Genç bir kadın için ise, çok seveceği iyi fakat iyi huylu olmayan birisiyle evleneceğine yorumlanır. Bir yanardağın gürültüyle faaliyete geçmesi önemli birisiyle bir sorun hakkında görüşme yapmak demektir.

Yanardağın parlak kırmızı bir alev halinde yandığını gören kimse büyük mevki ve para sahibi olur. Ama dumanlı bir yanardağ sıkıntıdır.

Rüyada bir yanardağın lav fışkırttığını görmek, kendisinin amirleri tarafından sevilmediğine, işlerinin beğenilmediğine ve daha dikkatli davranması gereğine delalet eder. Yanardağın lavlarının kendi yanına kadar ulaştığını ve nerede ise kendini yakacağını görmek, işinden uzaklaştırılacak kadar kötü bir durumda olduğuna delildir.

Şiddetli tartışmalara ve kariyer bozulmasına işarettir. Genç bir kadın bu rüyayı görürse, bu onun yapmış olduğu bencil ve aç gözlü hareketlerinin sonucunda akılsız maceralara sürükleneceğine delalet eder.

Rüyada yanardağ görmek; yakın dost ve akrabalarınızla bir nedenden dolayı tartışacağınıza işarettir.

Çağdaş Ulema: Yanardağ, tehlike demektir.

Yanardağ görmek; bir iş konusunda davranışlarınız yüzünden sorun yaşayacağınıza işarettir.

Püsküren bir yanardağ, büyük kavgaların ve ayrılığın işaretidir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku