Rüyada Yanık Görmek

0

Rüyada herhangi bir tarafının yandığını görmek; rüya sahibinin kötü bir haber alacağına delalet eder. Rüyada parmağın yanması, acı bir tecrübe geçirmeye; eşyanın yanması ise, aile mutluluğunun bozulacağına delalet eder.

Yakında güzel haberler alacaksınız. Eğer bir yerinizi yaktığınızı gördüyseniz, hatalarınızdan ders alacak, daha doğru davranmaya başlayacaksınız. Rüyasında bir yerinin yanık olduğunu gören kimse para alır. Yanık su toplamışsa bu geldiği gibi gidecek paradır. Yakında çok güzel haberler alacaksınız. Bir yerinizi yakarsanız, hatalarınızdan ders alacaksınız.

Rüyada denizin yandığını görmeniz; sıkıntı ve üzüntüye düşeceğinize, malınızın azalmasına, rızkınızın azalmasına, denizdeki yangını söndürdüğünüzü veya söndüğünü görmeniz işlerinizin düzene gireceğine, rızkınızın artacağına, mutluluğa delalet eder.

Rüyada toprağın yandığını görmeniz; Eğer toprak kuru ve verimsiz görünüyorsa, zor günler geçireceğiniz anlamına gelir. Açlık veya hastalık görebilirsiniz. Rüyada toprağın yandığını görmek; mala, bol kazanca, üzerindeki toprağı silktiğini görmek; malını harcamaya, rüzgarın yanan toprağı uçurduğunu görmek; o yöre halkının zulüm görerek fakirlik çekeceğine, yanan toprağı kazmak; kazançlı bir işe başlamaya işarettir.

Rüyada saçınızın yandığını görmeniz; başınıza gelecek sıkıntılı bir duruma, saçınızın alev alıp hemen söndüğünü görmeniz; dertleneceğinize, derdinizden kısa sürede kurtulacağınıza, refaha ereceğinize, mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada kestiğiniz tırnaklarınızı yakmanız; kuvvet ve kudret sahibi olacağınıza, düşmanlarınıza galip geleceğinize, tanınıp sevileceğinize delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku