Rüyada Yankesici Görmek

0

Yankesici tarafından soyulduğunu gören kimsenin harekelerine çeki düzen vermesi gerektiğini, rüyada yankesici görmek bilmediği halde kendini çok bilgili gösteren sahtekar alime, hilekâr, düzenbaz insana işaret eder.

Rüyada yankesici görmek, hilekâr bir âlim ile tâbir edilir. Bir kimsenin rüyada yankesici tarafında cebinden altınlarının çalındığını görmesi, hilekâr bir âlimden hileye dair bilgi almaya delâlet eder. Yine rüyada yankesici görmek, insanları hile ile aldatan ve ağzı çok söz yapan kimselere işarettir.

Rüyada yankesici tarafından soyulduğunu gören kimsenin hareketlerine çeki düzen vermesi gerektiğini belirtir. Yankesici tarafından soyulduğunu gören kimsenin harekelerine çeki düzen vermesi gerektiğini belirtir. Rüyasında bir yankesici olarak başkalarının parasını çaldığını görmek çok acıklı bir olaya şahit olacağına, bir başka yankesicinin kendi parasını çarptığını görmek, istemediği ve beklemediği bir durumla karşılaştığına delalet eder.

Rüyada yankesici görmek, düzenbaz, kötü ahlâklı, dedikoducu kimseye, gizlice söz dinleyen birine işaret eder. Bazen yankesici görmek, yetişkin kıza dünürcü gelmesine, öğrencinin ilim öğrenme arzusuna işaret eder.

Rüyada yankesici görmek, eve misafir gelmesi¬ne veya hastalanmaya da işaret eder. Rüyada yankesicinin hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi, hastanın vefatı¬na; bir şey çalmadan gitmesi, hasta¬nın iyileşmesine işarettir. Rüyada tanınmayan yankesici, azrail’e (a.s) işaret eder.

Rüyada salih, dindar kimseler için rüyada yankesici görmek, hayırlı haber ve olum¬lu gelişmelere; fâsık ve günahkâr kimseler için, olumsuz gelişmelere ve çirkin işlere işarettir.

Rüyada yankesicilik yaptığını görmek, evine hırsız girmesine işarettir.

Rüyada gizlenen bir şeyi çaldığı¬nı görmek, faiz yemeye veya zina yapmaya işaret eder. Rüyada bilinen yankesici, rüya sahibinden ilim, sanat veya bir mesele hakkında bilgi edinmek isteyen kimseye işarettir.

Rüyada yankesici görmek, hilekâr bir âlime işarettir. Rüyada bir yankesicinin cebindeki altın ve paraları çarptığını görmek, düzenbaz bir âlimden hile yapmaya dair bilgi almaya veya onun marifetlerini hayranlıkla dinlemeye işarettir.

Ayrıca Bakınız; Dolandırıcı, Hırsız, Kapkaççı

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku