Rüyada Yapışmak Görmek

0

Rüyada elinize sakız yapıştığını görmeniz; huzurunuzun kaçacağına, sizi rahatsız edecek bazı durumların söz konusu olduğuna, işlerinize dikkat etmeniz konusunda uyarıdır. Rüyada dişinize sakız yapıştığını görmeniz; Dişlerin hepsi, aileye, kabileye, kız ve erkek evlada işarettir. Dişinize sakız yapıştığını görmeniz; evlat, eş, dost ve akrabalarınızın size göstermiş olduğu ilgi ve alakaya, evlatlarınızın size olan düşkünlüğüne, bu ilgiden hoşnut kalacağınıza delalet eder. Rüyada saçınıza sakız yapıştığını görmeniz; ihtiyaçtan kurtularak borcunuzu ödeyeceğinize, evinizde bereket ve bolluk olacağına delalet eder.

Rüyada elinize tutkal yapıştığını görmeniz; çetin ve zor işlerde tecrübeli, insanların aralarını bulan, ülfetli ve işinin ehli bir kimseye delâlet eder. Çünkü tutkal, dağınık şeyleri bir araya getirir ve yapıştırır.

Rüyada elinizde tuttuğunuz makasın elinize yapıştığını görmeniz; akrabanın, dostların, çocukların, hizmetçilerin ve her şeyin çoğalmasına alâmettir.

Rüyada ele bir şeylerin yapışması yapışan şeye göre yorumlanır ve kısmettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku