Rüyada Yaslanmak Görmek

0

Rüyada bir dağa yaslandığını görmek; kadri yüce kimseler tarafından destek göreceğinize, düşmana galip geleceğinize, makamınızın yüksek olacağına, insanlar nezdinde güzel isimle anılacağınıza, şöhrete delalet eder.

Rüyada bir ağaca yaslandığını görmek, ağacın cinsine göre çeşitli şekillerde yorumlanabilir.
Rüyada portakal, limon ve mandalina ağaçlarına yaslanmak; iç ve dış dünyanızda iyiliğe, ilim ve irfana, güzel amele delalet eder.

Rüyada dağda, yamaçta, dere kenarında görülen ağaçlara yaslanmak, güzel amellere, umulmadık yerden gelecek rızka delâlet eder.

Rüyada hurma Ağacına yaslanmak; birtakım adamlardan yardım göreceğinize, ortaklık teklifi alacağınıza, mal isabet edeceğine delâlet eder.

Rüyada zeytin ağacına yaslandığını görmek; Ulu bir zattan yardım göreceğinize, rızkınızın artacağına, din ve dünya işlerinde muvaffak olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir taşa yaslandığını görmek; katı kalpli, cahil ve gafil kimselerle muhatap olacağınıza, hatırlı bir kimsenin yardımına ihtiyaç duyacağınıza delalet eder.

Rüyada bir dost, akraba ile sırt sırta verip yaslandığını görmek; huzura ve emniyete ereceğinize, umulmadık bir yerden yardım göreceğinize, güç-kuvvet bulacağınıza delalet eder.

Rüyada güvenli bir yere yaslanan kimse önemli bir kimse tarafından korunacak ve kısmet alacak demektir.

Ayrıca Bakınız; Dayanmak.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku