Rüyada Yemen Taşı Görmek

0

Rüyada Yemen taşı görmek, güzel, terbiyeli ve nazik bir eşe delalet eder. Bir Yemen taşı satın aldığını ve bunu yüzük yaptırıp parmağına taktığını gören, böyle bir kadınla evlenir. Bu rüyayı kadın görmüşse böyle bir erkekle evlenir. Cabir’ül-Mağribi’ye göre; taşın rengi saf beyaz olur ise, asil, güzel, dinine bağlı bir kadına işarettir.

Kişinin rüyada yemen taşı görmesi, fakirliğin gitmesine, hayatın selâmetine delâlet eder. Rüyada yanında yemen taşından bir şey bulunduğunu görmek, fakirlikten halâs olmaya işarettir. Rüyada Yemen taşından yüzük taktığını görmek, bereketli nimete naiyete delâlet eder. Rüyada mâlik olduğu Yemen taşını zayi ettiğini görmek, iyi dostlardan mahrumiyete delâlet eder.
Câbir’ül-Mağribî demiştir ki: -Rüyada Yemen taşı bir kaptan içtiğini görmek, salih ve şerefli evlâda ve bu çocuğun zengin olacağına delâlet eder.
Rüyada Yemen taşından yüzük takmak: Salâha, takva ve dine işarettir.

Rüyada Yemen taşı görmek güzel ahlak sahibi bir hanıma, fakirlikten kurtulmaya zengin olmaya, hayırlı bir evlilik yapmaya, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya, hidayete ermeye, hayırlı bir evlada, her türlü kötülük ve şiddetten emin olmaya işaret eder. Rüyada Yemen taşından bir yüzük takmak iman kuvvetine ve rüya sahibinin doğru yolda ilerlediğine işaret eder.

Rüyada saf ve beyaz Yemen taşı bedenen ve ruhen güzel kadına, böyle bir taşı olan yüksüğü takmak, saliha ve güzel bir kadınla evlenmeye, bereketli bir işe ve sünnete uygun yaşamaya, sırdan ve fazla kıymetli olmayan Yemen taşı tüccar biri ile dostluğa, birçok Yemen taşına sahip olmak mal ve nimete delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku