Rüyada Yunus Suresi Görmek

0

Rüyasında Yunus suresini okuduğunu veya başka biri tarafından okunduğunu gören kişiye, Allah (C.C.) geniş rızk ihsan buyurur. Malından hayır görür, Hakk Teala(CC) rüya sahibini düşman şerrinden ve sihirden saklar. Düsmanını helak eyler. Sözü ve ibadeti makbul olur. İlmi çok, rızkı bol, sabırlı ve sihirden saklı, sağlikli ve uzun ömürlü olur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada Yunus süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu yahut kendi üzerine okunduğunu görmek; ilim ve güzel itikada, hilekarın hilesinden emin olmaya ve sihirbazın büyüsünü bozmaya işarettir.

Rüyada Yunus Suresi okuduğunu gören kimse, dünyada zühd ve takvayı tercih eder. Allah Teala o kimseye güzel bir itikad verir. Hilekarın hilesinden emin olur. Allah Teala o kimseye bol rızık ihsan eder. İnsanların arasında hayır ve hasenat yapmakla meşhur olur. Bu rüyayı gören kimse, düşmanın şerrinden ve sihirbazın şerrinden korunur. Hapiste olan kimsenin bu rüyayı görmesi, hapisten kurtulacağına delalet eder. Hasta için bu rüya şifa bulmasına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku