Rüyada Zayi Etmek Görmek

0

Rüyada para zayi ettiğinizi görmeniz; yaşadığınız maddi sıkıntılarınızın son bulacağına, yeni iş girişimlerinizde bulunacağınıza, kazancınızın artacağına delalet eder.

Rüyada altın zayi ettiğini görmek; işlerinizde kar etmenize, gam ve keder, sıkıntınızın sizden uzaklaşmasına, Eski paralar zayi etmek; bu günlerde üzüleceğinize, hiçbir işinizin sizi memnun etmeyeceğine, rüyada kadının altından mamul ziynet eşyası zayi etmesi sevinç ve kendine güvene, damgalanmış, işlenmiş bir altını zayi etmek, ev almaya, değerli insana işaret eder.

Rüyada beşi bir yerde altın zayi etmek; beş vakit namaza, altın para kişide bulunan emanete, altın bilezik zayi etmek ele geçecek mirasa, kadın için evlenmeye, altın ve gümüş hurdası zayi etmek faydalı ilme, uygun hanıma, hayırlı evlada ve değerli dosta delalet eder. Altından yapılmış eşya zayi etmek güzelliğe, önemli memuriyete, şeref ve itibara, kadın için izdivaca delalet eder.

Bazen gerdanlık zayi etmek, hacca gitmeye, altın küpe zayi etmek, kadın için güzelliğe, erkek için müzik vs. dinlemeye delalet eder.

Rüyada altın ile ilgili herhangi bir şey zayi ettiğini görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Rüyada halis altIn ve gümüşten bir şey zayi ettiğini görmek; ihlasa, saf niyete ve anlaşmaya ve sağlam söze işaret eder. Altın veya gümüş ile yaldızlanmış olan bir şey zayi ettiğini görmek ömrün kısalığına, işlerin alt üst olmasına işaret eder.

Rüyada güzel bir şeyi zayi ettiğini gören, bulunduğu bir hayrı ifşat eder. Yahut, şehadet ve ahdini bozar. Ya da layıkı olmayan bir kızla evlenir. Eğer altın veya gümüşten yapılmış bir şeyi zayi ederse, kötü bir söz söyler. Bazen de bir şeyi telef etmek ve kine işarettir.

Bazen de bir şeyi zayi ettiğini görmek kin ve düşmanlığa delalet eder.

Rüyasında bir seyi zayi ettiğini görmek, uyanıkken bir hayır işlediğine, veya bir yeminini yerine getirmediğine işarettir. Abdulgani Nablusi’ye göre, rüyada kıymetli bir şeyini zayi ettiğini gören, kendisine layık olmayan bir kimse ile evlenir. Eğer altın veya gümüş gibi kıymetli bir şeyini zayi etmiş ise kindar bir kimse olduğuna delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku