Rüyada Zırh Görmek

0

Rüyada zırh görmek düşmandan korunmaya, Zırh örmek sağlam bir yapı yapmaya, Zırh giymek kaleye, bir yere amir olmaya; Zırh ticaret ve sanatta başarılı olmaya; Zırh yapan kimseyi görmek, güç ve çetin işleri kolaylaştıran kimseye, katılık ve kabalığı yumuşatmaya, bekar için evlenmeye, hakkı batıldan ayıran yöneticiye delalet eder.

Sizi her konuda destekleyecek, başınız her sıkıştığında yardım edecek dostlara sahip olduğunuzu işaret eder.

Zırh giymek sıkıntı ama zırhlı birini görmek önemli bir destektir.

Rüyada zırh görmek, düşmanından korunmaya ve ondan sakınmaya delalet eder. Bir kimse rüyasında zırh yaptığını görse, kendisi için emniyetli ve sağlam bir mevki hazırlar. Kendi üzerinde bir zırh bulunduğunu görmek, kendisinin emniyet ve muhafazada olduğuna işarettir. Kirmani’ye göre; zırh görmek ve giymek, emniyet ve düşmandan saklanma, kuvvet ve mal ile rızka yorumlanır, Ebu Sait El Vaiz’e göre; rüyada zırh giymek, büyük şerefe ve emniyet içinde yaşamaya işarettir. Rüyada bir evlada delalet eder. Bir rivayete göre, rüyada zırh giyinen bütün kötülüklerden sakınır. Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen zırh, düşmandan muhafazaya işarettir. Bir kimse zırh dokuduğunu görse, kuvvetli bir ev yapar, insanın kendi üzerinde gördügü zırh, kaledir. Kendisinin zırh giydiğini gören kimse, kuvvetli bir şehir veya nahiyenin büyük bir memuru olur. işten atılmaktan emin ve üzüntüden kurtulur. Rüyayı gören tüccar ise, bulunduğu ticaretten kendisine ait olacak fayda ve fazlalığa ve emniyette olmasına işarettir. Eğer dost ise, kendisinden yardım talebinde bulunan kimseler için cömert ve yardımcı ve kendisine iltica edenleri koruyup muhafaza eden birisi olduğuna işarettir. Zırh, kuvvetli ve babasının yardımına koşan bir çocuktur. Zırh, onu giyen kimse için anlatıldığı gibi bir adamdan isabet edecek ve onu genişlik ve sıkıntılı anlarda muhafaza edecek ve hilecilerin hilesinden onu kurtaracak bir nimettir. Bir kimsenin rüyada kendi üzerinde demirden bir gömlek olduğunu görmesi, dinin korunmasına işarettir. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada bir zırh giyse o kimse mal ve mülk elde eder. Zırh korkudan emin olmaya ve hanımın hayatına, mal ve menfaate işarettir. Zırh kadın için örtü veya kendisini koruyan kocadır. Zırh devlet ve saltanata nail olmaktır. Rüyada giyilen zırh, yardımcı erkek kardeşe, yahut şefkatli bir çocuğa işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku