Rüyada Zürafa Görmek

0

Rüyada Zürafa görmek; düşmanlarınıza karşı kazanacağınız zafere, kendi kendinize sorunların üstesinden gelebileceğinize, faydalı işlerde bulunacağınıza delalet eder.

Rüyada Zürafalar arasında olduğunu görmek; İnsanlar arasında saygınlığınızın artacağına, bilgi ve tecrübenizle dostlarınıza faydalı olacağınıza, başarılarınızın ön planda olacağına, toplumda kabul gören ve aranılan bir kişi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Zürafa’ya sahip olduğunuzu görmeniz; enerjik bir yapıya sahip olacağınıza, etrafınıza pozitif enerji yayacağınıza, diğer insanların sizin özelliklerinizi fark edeceğine, aranılan bir insan olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir Zürafanın size doğru geldiğini görmeniz; sağlıklı, mutlu günlerinizin yakında olduğuna, sevinçli haberlere, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalet eder. Sizden uzaklaştığını görmeniz bu günlerde mutluluğunuzu gölgeleyecek bir takım olaylarla karşılaşacağınıza, biraz üzüleceğinize, dikkatli olmanız gerektiğine uyarıdır.

Bir başka rivayete göre ise rüyada Zürafa görmek; mala gelecek afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder.Çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

Saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaştır. Birden fazla zürafa, toplum hayatında başarıyı temsil eder.

Rüyanızda zürafa görmek, yakında bir geziye çıkacağınıza ve bu geziden yurda oldukça menfaat edinmiş bir şekilde döneceğinizi ifade eder. Rüyada zürafayı görmekte hayır yoktur. Bazen bu hayvanı görmek, gebe kadına yahut yöneldiği taraftan meydana gelecek garip haberlere vakıf olmaya işarettir.

Rüyada bir zürafaya sahip olmak ve onu dilediği gibi kullanmak, itaatkar hizmetçi ile yorumlanır.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku