Rüyada Ağ Görmek

0

Rüyada balık vs. ağı bunlarla geçimini temin eden kişi için rızka, diğerleri için hileli bir işe sürüklenmeye yahut hileli bir yöntemle insanları zarara uğratmaya delalet eder.

Rüyada ağ görmek, kişinin birtakım sorun ve sahtekarlıklarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir.

Başka bir yoruma göre de ağ; para ve bollukla tabir olunur. Balık ağı görmek, işlerinin karışık olduğuna işarettir. Balık tutmak için denize ağ atmak, geçiminde bolluk ve berekete; attığı ağla birçok balık yakaladığını görmek, kazancının artacağına delalet eder. Bir dalyanda ağların deniz yüzünü kapladığını ve içinde balıkların oynadığını görmek, o yıl ürünün bol ve bereketli olacağına delalet eder. Bir futbol sahasında kale direkleri arasına gerilmiş ağ görmek, büyük bir iş için bir anlaşma yapacağınıza, bu işten büyük bir menfaat sağlayacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ağ görmek, karışık işlerin düzeleceğine ve rızkın bollaşacağına işarettir.

Ayrıca Bakınız; Balık Ağı, Faka Basmak.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku