Rüyada Yılan Balığı Görmek

0

Rüyada yılan balığı yakaladığınızı görmek, iyiye yorumlanır. Elinizden kaçırmak ise, kalıcı olmayan talih anlamı taşır. Kadın için onu görmek kısa süreli bir zevk anlamına gelir.

Rüyada yılan balığı görmeniz ve yemeniz; elinize bereketsiz bir para geçeceğine, bunun kumar yolu ile olması ihtimali de vardır. Haram yiyeceğinize delalet eder.

Rüyada yılan balığı görmek; kolay yollardan kazanacağınız paranın bereketini bulamayacağınıza, işlerinizin sekteye uğramasına, aile hayatınızda çıkabilecek tatsızlıklara, rüyada yılan balığı yemek; haram hazanca, faydasız işlere delalet eder.

Rüyada yılan görmek; iş hayatınızda karışık ve zor işlerle uğraşacağınıza, yılanın sürünerek size doğru geldiğini görmek; düşmanlarınızın birleşerek size karşı bir tehlike oluşturmaya çalıştırdıklarına, yılan ile konuşmak; düşman ile barışmaya işarettir. Rüyada yılan balığı görmek, etrafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku