Rüyada Ağaç Kavunu Görmek

0

Rüyada ağaç kavunu görmek, İffet ve muhabbete, soylu kadına, güzel övgüye, Kur’an okuyan kimseye, iyi geçime ve toplu mala işaret eder. Rüyada ağaç kavunu ekşi olması ise, hafif bir hastalığa delalet eder.

Ağaç kavunu görmek iyi bir eşe delalet eder. Rüyasında evinde ağaç kavunu olduğunu görmek, eşinin ve çoluk çocuğunun iyi ahlaklı olduklarına ve çalışkanlıklarına işarettir. Ağaç kavununu yediğini görmek, aile mutluluğuna; ağaç kavununu bir yere bağlayıp astığını görmek, evlatlarından hayır göreceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlat sahibi bir kadına işaret eder. Bazen mümin ve Kuran okuyan kimseye, ilme ve amele ve güzel methe, bazen de ülfet ve muhabbete işaret eder.

Bazı tabirciler, bir ağaç kavununun, çocuğa, işaret edeceğini söylemişlerdir. Bazı tabirciler ise ağaç kavununu kötü görerek, onun görülmesi nifaka işaret eder, derler. Yeşil ağaç kavunu görmek, senenin bereketine, bolluğuna ve rüyayı görenin bedeninin kuvvetli olmasına, sarı ağaç kavunu görmek ise, senenin bolluğu ile beraber hastalık olmasına işarettir. Odasında ağaç kavununun olduğunu gören kadının hürmete değer bir oğlu olur. Erkeğin rüyasında bir kadının kendisine ağaç kavununu verdiğini görmesi. Erkek çocuğunun olmasına işaret eder. Bir kimse başkasına ağaç kavunu attığını görse onunla arasında hısımlık ve damat olma arzusu olduğu şeklinde yorumlanır. Bazı tabirciler, ağaç kavunu, zengin şerefli kadınlara delalet eder, demişlerdir. Ağaç kavununu iki parça olarak toplandığını gören kimsenin çok hastalıklı bir erkek ve bir kız çocuğu olur. Kadın, rüyasında bu ağaçtan bir tacın başının üzerinde olduğunu görse, dindar ve maruf bir insanla evlenir. Bir ağaç kavunu bazen de devlettir. Eğer ağaç kavununu yerse ve o da tatlı ise toplu mala, eğer ekşi ise basit bir hastalığa delalettir.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku