Rüyada Yeşil Görmek

0

Rüyada yeşil görmek, ululuk, kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler.

Rüyada yeşil renkli bir şey görmek veya yeşil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yeşil renk, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada yeşil görmek çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada görülen yeşil ağaç; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, rahata kavuşacağınıza, evlenme çağında iseniz, güzel ve mutlu bir evlilik yapacağınıza, hayır ve murada ermeye delalet eder. Rüyada görülen ağaçtan yeşil tas, dünyalığa, bu tastan bir şey yiyip içtiğinizi görmeniz, rızkınızın helal olup artacağına, sıkıntı görmeyeceğinize delalet eder. Rüyada yeşil ağaç kabuğu görmeniz; iyilik sahibi, soylu ve asil bir kimse ile tabir olunur.

Rüyada yeşil göz görmek; Rüyada yeşil göz görmek salih kimseye, kalp gözü açık kimseye yorumlanır. Rüyada yeşil gözlerinin güzelleştiğini görmek hidayete ermeye ilim sahibi olmaya yorumlanır. Rüyasında yeşil göz görenin dini kuvvetlenir, malı artar, beklediği kişi gelir, çocuğu olur; rüyasında yeşil gözlerine sürme çektiğini görenin çocuğu olur. Rüyada yeşil gözlerinin güzel olduğunu gören kimse, hidayet, ilim ve basiretle rızıklanır. Eğer yanında hasta olan bir çocuğu yahut hanımı veya sevdiği bir kimsesi varsa hastalıktan iyileşir. Rüyada yeşil gözlerinin güzel olduğunu görmek, üç veçhe ile tâbir olunur: a) Hidayet, b) İlim, c) Basiret. Bu rüya sahibinin hastası varsa afiyet bulur, sıkıntısı varsa ondan halâs olur.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku