Rüyada Yeşil Ekin Başağı Görmek

0

Rüyada yeşil ekin başağı görmek, bir biri üzerine yığılmış maldır. Sapı üzerinde duran yeşil ekin basağı, rızka, ucuzluk ve bolluğa işarettir. Kuru ekin basağı, kıtlığa, bazen de fazla mülke işarettir, her başağın sevaptan kat kat olduğu gibi. Bir kimse elinde yahut harmanda ya da kap içinde başaklar görse başkasının kazancından olarak haram veya kabin sahibine veya elinde görülen insana isabet edecek mala yahut öğreneceği ilme işarettir.

Rüyada sapı üzerinde duran yeşil başak görmek, rızka, ucuzluk ve bolluğa ve nimetin devamına delâlet eder. Bazı kere de yeşil başaklar görmek, dünyanın senelerine, aylarına ve günlerine alâmettir. Rüyada yeşil ekin başaklarını yerden kaldırdığını ve topladığını görmek, rızka, menfaate, mala, hayır ve iyiliğe delâlet eder.

Rüyada yeşil ekin başaklarını yerden kaldırdığını ve topladığını görmek, rızka, menfaata, mala, hayır ve iyiliğe delâlet eder.

Rüyada kuru ekin başağı görmek, kıtlığa, bazı kere de fazla mülke delâlet eder.

Rüyada tanıdık bir kimsenin ekin başaklarını yerden kaldırdığını görmek, o kimseden gelecek iyilik ve menfaate delâlet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku