Rüyada Ağaç Tas Görmek

0

Rüyada görülen ağaç tas, dünyalığa ve yolculukla elde edilecek mala işaret eder. Çanaklar ve taslar her nasıl olursa olsun, insanın geçimi için tedbir almaya delalet eder.

Rüyada çanak veya parmaklarını yaladığını gören kimsenin rızkının tükenmesine ve ecelinin yaklaşmasına delalet eder. Bir kimse rüyada birçok insanın büyük bir çanak veya büyük bir kap etrafında toplandıklarını görür ise, o kimseler kır ve köy halkından iseler, o kaplar onların tarla ve arazilerine, eğer muharip kişi iseler, onların harpte düşmana münafıklıkla idare etmelerine ve yemeğin aslı ve miktari nispetince harp meydanında ellerin mücadele ile tahrik etmelerine delalet eder. Rüyada çanak etrafında toplananlar eğer alim iseler ve çanaktaki yemek de tatlı ise, onların ilim için toplanmalarına delalet eder. Eğer onlar fasik ve günahkar kimseler ise ve yemekte balık ve kokmuş et olursa, onların zina yapan bir kadın yanında zina yapmak için toplanmalarına delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku