Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

0

Rüyada akıl hastanesi görmek; oyun yerlerine, anlamsız konuşmalara, malın elden gitmesine, çoluk çocuktan ayrılmaya delalet eder. Rüyada kendini akıl hastanesinde görmek genişlik, kolaylık, ferahlık ve rahatlığa delalet eder.

Başka bir yoruma göre de akıl hastanesi görmek, yaşamın kötüye gitmesi anlamındadır.

Rüyada akıl hastahanesini görmek, hamama delalet eder. Çünkü hamam cin ve şeytanin avret mahallerinin açıldığı ve çirkin şeylerin meydana geldiği bir yerdir. Bazen akıl hastahanesini görmek, mektebe delalet eder. Çünkü mektepte çocuklar için nazikane muamele yapılır ve okumakla kendisine fayda verecek şeylerde onlara ısrar edilir.

Bazen de akıl hastahanesi görmek, oyun yerlerine, karmakarışık seslere, batıl ve manasız kelimelere, malın elden gitmesine ve çoluk çocuğundan ayrılmaya delalet eder. Rüyada Bir ölü akıl hastahanesinde görülse, o ölünün cehennemde olduğuna delalet eder. Çünkü akıl hastahanesi deli gömleği, tecrit odaları bulunan bir yerdir. Bir kimse rüyada kendisini hastalarla beraber akıl hastahanesinde olduğunu görse, bu rüya şeriatça hapsedilmesine, delilerle beraber bir arada olduğunu görse, gören kimse, suçlu ve canilerle beraber hapse atılmasına delalet eder. Eğer bu rüyayı gören sağlamsa, hastalanır, eğer hastaysa, hastalığı uzar. Yahut yabancı bir yerde ya da şehit olarak ölür. Bazen de bu hastahaneyi görmek, fakir için erişeceği genişlik, kolaylık ve rahatlığa kavuşmasıyla insanlardan bir şey istememesine delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku