Rüyada Akıl Hastası Görmek

0

Rüyada tanımadığınız bir akıl hastası, hayır ehli olan bir kimseye, tanıdığınız bir akıl hastası ise, ibretli işlere delalet eder. Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, sebepsiz yere akıl hastası olmak mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikat ölçülerinde yürütmeye işaret eder. Akıl hastalığı, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin olmaya işaret eder. Akıl hastalığı, kimi insanlar için saltanata, kimileri için mala yahut mirastan geçinmeye; kimi insanlar için sonu kederle bitecek işlere, kulluk kaygısı taşıyan insan için güzel ve salih amele delalet eder. Akıl hastalığı aynı zamanda aşık olmaya, sevdiği kişi yahut varlık için akıl ölçüsünü aşmaya, iman kemalatına ve halis müslümanlığa işaret eder. Çocuğun akıl hastalığı babasının zenginliğine, kadınınki senenin bolluk ve ucuzluğuna delalet eder.

Rüyasında akıl hastası gören kimse, yeni birisiyle tanışır. Bir akıl hastasının bir şey vermesi kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında delirdiğini gören kimse bir konuda isabetli bir karar vererek ve çevresinde hayranlık uyandıracak.

Akıl hastasına bir şey vermek kısmettir. Aynı zamanda kişinin çevresinden olmayan bir yabancı ile tanışacağına işaret eder. Rüyasında akıl hastası olduğunu gören kimse ise önemli bir konuda isabetli bir karar verecek ve hayranlık uyandıracaktır.

Ayrıca Bakınız; Deli.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku