Rüyada Akvaryum Görmek

0

Rüyada bir akvaryum içinde muhtelif cinste balıklar görmek, değişik meslek ve meşrepteki insanların belli bir amaç için bir araya gelmelerine, akvaryumda iki balık görmek bir işte birlik olan iki kimseye, ağzı açık balık görmek özgürlüğünün geçici olarak kısıtlanmasına delalet eder.

İçi balık dolu bir akvaryum, büyük bir bolluk, zenginliktir demektir.

Rüyada akvaryum görmek, eşinizin ve dostlarınızın desteğinden mahrum kalacağınıza ve kısmetsizlikle mücadele edeceğinize işarettir.

Rüyada akvaryum görmek genel olarak iyiye yorulur. Rüyayı gören kimse zengin olacak, evde huzuru bulacaktır. Hatta ömrünün sonuna kadar para sıkıntısı çekemeyecek demektir. Akvaryum ne kadar büyükse ve akvaryumun içinde ne kadar çok balık varsa, o kadar çok zengin olunur.

Akvaryumda ölmüş balık görmek ise, ele geçen paranın bir anda biteceğine işaret eder. Akvaryumdaki ölü balık, tatsız bir olay yaşanacağını ve bir kısmetin kaçacağını delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku