Rüyada Alaım-ı Sema Görmek

0

Rüyada gökkuşağı doğduğunu görmek, heyecanlı olayların meydana geleceği ile yorumlanır. Gökkuşağını sarı renkte görmek, o yer insanlarına hastalık geleceğine; kırmızı renkte görmek, savaş çıkacağına; yeşil renkte görmek, ürünlerin çokluğuna, bolluk, ucuzluk ve berekete işarettir. Cabir-ül-Magribi’ye göre; gök yüzünde kırmızı bir çizgiye benzer bir işaret görmek, o yerin hükümet başkanının kuvvet ve adaletine; siyah görmek ise aksine, adaletsizliğine ve aciz durumda oluşuna yorumlanır. Gök kuşağını temel renkleriyle ve parlak görmek, iyi ve hayırlı günlerin geleceğine delalet eder.

Ebem kuşağını tüm renkleriyle görmek korkudan emin olmaya, evlenmeye, gökkuşağı ucuzluk ve bolluğa, sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Mutluluğun ve başarının haberidir. Uğraştığınız her işte başarılı olacaksınız demektir.

Rüyada gökkuşağı görmek, mutluluğun ve başarının işaretidir. Mutluluğun ve başarının işaretidir. Elinizi attığınız her işte başarılı olacaksınız.

Ayrıca Bakınız; Gökkuşağı, Ebem Kuşağı

Rüyanız hayrolsun!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku