Rüyada Villa Görmek

0

Rüyada villa görmek; villa güzel görünümlü ve yeşillikler içerisinde ise, dünyalığınızın güzel olacağına, muradınızın gerçekleşeceğine, sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacağınıza, rahat bir hayat süreceğinize delalet eder.

Rüyada kötü ve yıkılmış bir halde vil dünya görmeniz; din ve dünya işlerinizi gözden geçireceğinize, gurbete çıkacağınıza, yıkılmış bir villa görmek; seyahat planlarınızı ertelemek zorunda kalacağınıza, kederleneceğinize, villa önünde bir yıkıntı görmek; ev halkınızın bir musibete uğrayacağına, yıkıntının yok olduğunu veya kaldırıldığını görmek; musibetten kurtulacağınıza, yapmak istediğiniz bir işten ümidinizi keseceğinize, kısmetinizin kapanacağına, yıkılmış bir villa içerisinden çıktığını görmek; sıkıntılarınızı, karanlıkları geride bırakarak, mutlu ve huzurlu günler göreceğinize, yeni bir hayata başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada kendiniz için bir villa yaptığınızı görmeniz; vaktinizi hoş işlerle geçireceğinize, toprakla meşgul olmaya ve mal elde etmeye, camdan yapılmış bir villa görmek; düşmanlarınızın tuzağına düşeceğinize delalet eder. Topraktan bir villa yapmak; hayatınızın gönlünüze göre ve bereketli olacağına, yaptığınız işlerden zevk alacağınıza, dağ başında bir villa yaptığınızı görmeniz; yükseleceğinize ve herkesten üstün olacağınıza delalet eder.

Rüyada yeni bir villa alıp taşındığınızı görmeniz; iş hayatınızda ve toplum hayatınızda başarılı olacağınıza, her işin ve zorluğun üstesinden rahatlıkla geleceğinize, refah içinde bir hayat süreceğinize delalet eder.

Başka bir tabire göre de; Rüyada villa görmek; Hayli zamandır düşündüğünüz uzak bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada köşk görmek, yalan, kibir, isyan, mal ve makama işarettir.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku