Rüyada Vinç Görmek

0

Rüyada vinç görmek, güç ve kudret sahibi birine işarettir. Rüyada vinç görmek; hayatınız boyunca çok ıstırap çektiğinizi, ama sonunda refaha ve mutluluğa kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada büyük moloz yığınlarını vinç ile kaldırdığınızı görmek; moloz görmek kederle yorumlanır. Vinç ile molozları kaldırdığınızı görmek, dert ve kederlerinizden kısa sürede kurtulacağınıza, zor işlerinizin üstesinden kolaylıkla geleceğinize, toplumda saygınlığınızın artacağına delalet eder.

Rüyada vinç ile saman balyaları kaldırdığınızı görmek; çok mala kavuşacağınıza, evine vinç ile saman yüklediğini görmek; bolluk ve berekete, içinde bulunduğunuz senenin iyi geçeceğine, elinizi attığınız her işte başarılı olacağınıza, maddi durumunuzu düzelteceğinize delalet eder.

Rüyada vinç ile demir kaldırdığını görmek; güç, kuvvet, mal ve mülke, başarıya, kurtuluşa ve zafere ermeye, güçlenmek ve yenilmeyecek duruma gelmeye delalet eder.

Rüyada kendinizi vinç ile denizde görmeniz; arzularınızın gerçekleşmesine, mala, işe, sanata ve bitimsiz ihtirasa, devlet hizmeti görmeye, uzun ömre ve kuvvete, ilim öğrenmeye, maddi ve manevi başarıya ulaşmaya delalet eder.

Rüyada vinçle bir şey kaldırdığını görmek, kaldırılan şey yararlı ve değerli bir şeyse hayır ve menfaate, değersiz bir şeyse şerre ve beyhude gayrete işaret eder.

Bir başka tabire göre, rüyada vinç görmek, çok zor bir döneme gireceğinize ve çok büyük bir borcun altına gireceğinize yorumlanır.

Rüyada vinç görmek, işinizin düzeleceğine, sağlığınızın yerine geleceğine, temiz havaya ihtiyacınız olduğuna, böyle bir yere taşinmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku