Rüyada Vitrin Görmek

0

Rüyada vitrin görmek gurur ve kibre, göz boyamaya, kadınların hile ve tuzaklarına delalet eder.

Rüyada vitrin görmek, fazla gösterişin rüyayı göreni gülünç duruma düşürdüğünün işaretidir.

Bir vitrinin önünden geçmek, yanlış davranışlarınızdan dolayı komik duruma düşeceğinizi ve utanacağınızı delalet eder.

Vitrindeki şeylerin güzelliğine ve ne olduklarına göre kişinin geleceği ile ilgili haber verir.

Rüyada bir vitrinin önünde onu seyretmek, fazla gururunuzdan ve fanteziye düşkün olduğunuzdan herkesin dikkatini üzerinize çektiğinize, delalet eder.

Rüyada bir mağaza vitrini süslediğini görmek; yaşama sevincine, bekar için evlenmeye, evli için daha güzel imkanlara delalet eder.

Rüyada bir pastahane vitrini görmeniz, orada bulunmanız; Sevginizin karşılığını görecek, sevgilinizle mutlu bir beraberlik yaşayacaksınız. Bu aralar büyük yatırımlar yapmanız, hatta bir ev almanız bile mümkün.

Rüyada bir giyim vitrini görmeniz; Yırtılmış, eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır. Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir.

Rüyada hediyelik eşya vitrini görmeniz veya hediyelik eşya satan bir mağazada bulunmanız; yaptığınız işlerin hayır ile sonuçlanacağına, arzularınıza kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada evinizdeki vitrinden bir takım eşyalar almanız, hayatınızda meydana gelecek değişim ve yeniliklere, gelirinizdeki artışa, toplum içerisinde göz önünde bulunacağınıza ve sevgi ile karşılanacağınıza delalet eder. Rüyada vitrine bir takım eşyalarınızı koyduğunuzu görmeniz; ticaretle uğraşıyorsanız yatırım yapmanız gerektiğine, tutumlu olmaya, değer bilmeye, rahat edeceğinize, manevi huzura kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyanız hayrolsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku